2001...201820192021

41. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Martin Alojz FlisarOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMatjuša Mihelčič1. nagrada, Zlato priznanje
2Jan BavdekOŠ Jakoba Aljaža KranjMartina Šubic2. nagrada, Zlato priznanje
2Enej HrvatinOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja Koželj2. nagrada, Zlato priznanje
4Blaž GašperlinOŠ Franceta Prešerna KranjMarjanca KomarPohvala, Zlato priznanje
4Urban ZimicOŠ Franca Rozmana Staneta, LjubljanaPetra KoširPohvala, Zlato priznanje
6Ajda VraničarOŠ MetlikaJože VraničarPohvala, Zlato priznanje
7Ela BakanOŠ Brinje GrosupljeŠpelca KastelicZlato priznanje
7Srečko Matjaž BergincOŠ Grm, Novo mestoSimon TurkZlato priznanje
7Anže MarkovičOŠ Milana Šuštaršiča, LjubljanaNataša Pozderec IntiharZlato priznanje
7Svit MiklavčičOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje
7Nejc NovakOŠ Dragomirja Benčiča-Brkina HrpeljeLilijana ČeparZlato priznanje
7Jean Luc TurkOŠ Hudinja, CeljeJože BerkZlato priznanje
13Ludvik GrižoničOŠ Šmarje pri KopruMonika Bažec KukulinZlato priznanje
13Anže KodričOŠ Dušana Flisa, HočeDominik RobičZlato priznanje
13Vid PleterskiOŠ Frana Metelka ŠkocjanTadeja LahZlato priznanje
13Vida PodgoršekOŠ VodiceJure GrilcZlato priznanje
13Zala PodlesnikOŠ Ljubno ob SavinjiMarija ErmencZlato priznanje
13Zala SiličOŠ Miklavž na Dravskem poljuTomaž KranjcZlato priznanje
13Anja TodićOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaUrška LunZlato priznanje
20Božo BizjakOŠ CerknoMarija Urh LahajnarZlato priznanje
20Maj BombekOŠ Tabor I MariborJolanda OrglZlato priznanje
20Alen FinkOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuAndreja ŽuželZlato priznanje
20Ajda GrmOŠ ŠempasJožica RustjaZlato priznanje
20Živa JemenšekOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
20Juvencij KalanOŠ Koseze, LjubljanaŠpela KosecZlato priznanje
20Jaša KropfOŠ ŠtoreJanez ČoklZlato priznanje
20Tevž MiheljakPrva OŠ Slovenj GradecIrena TuričnikZlato priznanje
20Aleksej MilčinovićOŠ Antona Bezenška FrankolovoBranko SušakZlato priznanje
20Luka PotočnikOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
20Ajda RavniharOŠ ŽeleznikiAlenka BertonceljZlato priznanje
20Anika RodeOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
20David Luka SamotorčanOŠ Vrhovci, LjubljanaTanja Župec DečmanZlato priznanje
20Maša TušarOŠ Tabor LogatecZala PoljanšekZlato priznanje
20Lina Ujčič VrhovnikOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje
20Pia VidmarOŠ Orehek KranjTomaž AhčinZlato priznanje
20Nik VrhovecOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
20Zala ZbačnikOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
38Jošt DolinarOŠ Polhov GradecMirjam KogovšekZlato priznanje
38Luka FilakOŠ Mirana Jarca ČrnomeljRomana KočevarZlato priznanje
38Nejc IrgoličOŠ Gornja RadgonaDavorin ŽižekZlato priznanje
38Tina MegličOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
38Saša ŠlebičOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Jana BastičOŠ Gustava Šiliha, VelenjeKarin Sirovina Dvornik1. nagrada, Zlato priznanje
2Tevž LevstikOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel2. nagrada, Zlato priznanje
2Žiga OrelOŠ MozirjeJana Pahovnik2. nagrada, Zlato priznanje
2Benjamin RajerOŠ VodiceKlavdija Cof Mlinšek2. nagrada, Zlato priznanje
5Žan ArsovOŠ Brezovica pri LjubljaniPrimož SusmanPohvala, Zlato priznanje
5Tomaž HolcOŠ Breg, PtujPetra LešnikPohvala, Zlato priznanje
5Rok KavčičOŠ RovteBrigita ŠubicPohvala, Zlato priznanje
8Rebeka CankarOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
8Aljaž ErmanOŠ KrižeNeža PoljancZlato priznanje
10Ksenija ErmencOŠ Ljubno ob SavinjiMarija ErmencZlato priznanje
10Živa SeverOŠ Gustava Šiliha, VelenjeKarin Sirovina DvornikZlato priznanje
10Andraž ZdovcOŠ PreserjeHelena ŠuštarZlato priznanje
13Matevž PotrebuješOŠ Antona Martina Slomška VrhnikaBranko PongracZlato priznanje
13Vid RovšekOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
13Timotej SavernikOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
13Tim Seher KlavoraOŠ Škofja Loka-MestoMateja IsteničZlato priznanje
17Mirjam JuršaOŠ Ludvika Pliberška MariborSaša SiličZlato priznanje
17Aleksander KosanovićOŠ Rodica, DomžaleDarja ŽankarZlato priznanje
17Žiga RemicOŠ Brinje GrosupljeJulija MurkoZlato priznanje
20Matevž KnezOŠ Črna na KoroškemMarija Sirk PolanšekZlato priznanje
20Gal Aleksej KomljanecOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperVesna Dekleva PaoliZlato priznanje
20Helena ObidOŠ CerknoMarija Urh LahajnarZlato priznanje
23Matic BratinaOŠ KoperKatarina PodgajskiZlato priznanje
23Miha FerlincOŠ Maksa Durjave MariborZmago PlanincZlato priznanje
23Lara KaučičOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
23Žiga MestnikOŠ StičnaKatja TomažinZlato priznanje
27Jure BandeljOŠ Vodmat, LjubljanaMajda ŠebenikZlato priznanje
27Neli DolinarOŠ Polhov GradecMirjam KogovšekZlato priznanje
29Gašper GrmOŠ KanalAna KodeljaZlato priznanje
29Vasja JapeljOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
29Jakob JašOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
29Matija KavčičOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
29Jure KozmusOŠ LesičnoMilena GrobelšekZlato priznanje
29Tomaž KoželjOŠ Prežihovega Voranca, MariborMatjaž KrausZlato priznanje
29Erik PaoliOŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio KoperVesna Dekleva PaoliZlato priznanje
29Ažbe PodlipecOŠ Log - DragomerPetja Pompe KrežeZlato priznanje
29Gašper RenkoOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje