2001...201320142015...2019

34. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Klemen BogatajOŠ PoljaneEdi Bajt1. nagrada, Zlato priznanje
2Jon JudežOŠ Šmihel, Novo mestoMilena Košak1. nagrada, Zlato priznanje
3Marko ČmrlecOŠ DobrepoljeRenata Pelc2. nagrada, Zlato priznanje
4Juš MirtičOŠ TrzinJana Klopčič2. nagrada, Zlato priznanje
5Žiga TrčekOŠ dr. Ivana Korošca BorovnicaSimona Trček3. nagrada, Zlato priznanje
6Miha RadežOŠ OtočecAndreja Grom3. nagrada, Zlato priznanje
7Gašper LotričOŠ Predoslje KranjErna Fajfar3. nagrada, Zlato priznanje
8Maša KrašovecOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca Štefanič3. nagrada, Zlato priznanje
9Miloš LazićOŠ Bojana Ilicha, MariborMartin KnupležZlato priznanje
10Bor Grošelj SimićOŠ Kolezija, LjubljanaTatjana Ponikvar LazičZlato priznanje
10Jani KureOŠ PodzemeljJože AnceljZlato priznanje
10Jan LipičOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
10Tjaž VolaričOŠ Simona Gregorčiča, KobaridOlga DroleZlato priznanje
14Tanja HolcOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
14Urh Štempihar JazbecOŠ Janka Kersnika BrdoDamjan GašparičZlato priznanje
16Matevž MiščičOŠ DragomeljŠpela OblakZlato priznanje
16Miha PolancOŠ Danila Lokarja AjdovščinaSašo ŽigonZlato priznanje
18Ana Meta DolinarOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
18Andraž JelinčičOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena LeskovarZlato priznanje
18Jan KolšekOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
18Neža MavriOŠ CerknoMarija Urh LahajnarZlato priznanje
18Martin ŠtrancarOŠ Kolezija, LjubljanaTatjana Ponikvar LazičZlato priznanje
23Matija KrumpakOŠ Šmarje pri JelšahZvonko KrobatZlato priznanje
23Andraž ŠpanOŠ Antona Aškerca Rimske TopliceAndrej PodpečanZlato priznanje
25Dren GrudenOŠ Primoža Trubarja Velike LaščeVeronika PajkZlato priznanje
25Matija PetrovićOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
25Igor Nikolaj SokOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
25Matic ZavadlalOŠ Ledina, LjubljanaNina ZadelZlato priznanje
25Andraž ZrimšekOŠ Škofja Loka-MestoMatjaž PintaričZlato priznanje
30Tjaša FilipičOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
30Maruša GregoričOŠ Ob Rinži KočevjeHelena JanežZlato priznanje
30Tea JeličićOŠ BrežiceBreda MajcenZlato priznanje
33Eva JugOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
33Miha KovačOŠ Danila Lokarja AjdovščinaSašo ŽigonZlato priznanje
35Dea Fackovič VolčanjkOŠ LeskovecMarija TomšičZlato priznanje
35Matej FaganeliOŠ MirenEdvin KosoveljZlato priznanje
35Filip MarhlOŠ Bojana Ilicha, MariborMartin KnupležZlato priznanje
35Jon MikošOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
35Matic ŽevartOŠ Livada, VelenjeBoris BubikZlato priznanje
40Tadej GlinšekOŠ Gustava Šiliha, VelenjeKarin Sirovina DvornikZlato priznanje
40Jure Mihelčič ŽnidaršičOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
40David ZakšekOŠ Sava Kladnika SevnicaValentina MlakarZlato priznanje
43Robert BabićOŠ Olge Meglič, PtujDarja ŠprahZlato priznanje
43Patricija CirarOŠ Ivana Kavčiča, IzlakeTanja PerZlato priznanje
43Vid HomšakOŠ Bojana Ilicha, MariborMartin KnupležZlato priznanje
43Miha KorenjakOŠ MengešJože KosecZlato priznanje
43Peter KosemOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
43Matej PevcOŠ Toneta Okrogarja, ZagorjePredrag GrujićZlato priznanje
43Meta PircOŠ Oskarja Kovačiča, LjubljanaUrška LunZlato priznanje
43Matej PoljanšekOŠ Šmartno v TuhinjuIva ŽumerZlato priznanje
43Tilen PotočnikOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje
43Aleks SkokOŠ Srečka Kosovela SežanaMojca ŠtembergarZlato priznanje
43Matej UrbančičOŠ 8 talcev LogatecMartin PišlarZlato priznanje
54Rok CerovečkiDruga OŠ Slovenj GradecDušan KlemenčičZlato priznanje
54Ana Marija KodraOŠ KoperTomaž ParovelZlato priznanje
54Urška RuparOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasIrena Krmelj KrivecZlato priznanje
54Bor Luka UrlepIV. OŠ CeljeMarja PotekoZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1David OpaličOŠ Šmarje pri JelšahMartina Petauer1. nagrada, Zlato priznanje
2Luka JevšenakOŠ Mihe Pintarja Toleda, VelenjeDejan Zupanc2. nagrada, Zlato priznanje
3Gašper JalenOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože Stare2. nagrada, Zlato priznanje
3Martin RihtaršičOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda Jeraj2. nagrada, Zlato priznanje
5Luka GovedičOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin Strašek3. nagrada, Zlato priznanje
6Natan Dominko KobilicaOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana Juričić3. nagrada, Zlato priznanje
6Gregor KikeljOŠ DrskaKatja Pečaver3. nagrada, Zlato priznanje
6Filip RutarOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBojan Mlakar3. nagrada, Zlato priznanje
9Urban DuhOŠ bratov Polančičev MariborMladen TancerZlato priznanje
9Vid KermeljOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaUroš MedarZlato priznanje
9Dejan PeričOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
9Val VecOŠ SostroLucija ŽeljkoZlato priznanje
13Gregor IgličarOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
13Jan KafolOŠ Škofja Loka-MestoHelena BergantZlato priznanje
15Martin VogelnikOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože StareZlato priznanje
15Nejc ZajcOŠ Livada, VelenjeTatjana Zafošnik KandutiZlato priznanje
17Martin DrobničOŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vasMilena MišičZlato priznanje
17Maj KristanOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
17Zala PotočnikOŠ TrzinSilva ErzarZlato priznanje
17Leon SamotorčanOŠ Vrhovci, LjubljanaTanja Župec DečmanZlato priznanje
17Luka ŠkolčOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
17Anja ZdovcOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
17Timotej ZgonikOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje
24Matevž GrosOŠ Franca Rozmana Staneta, LjubljanaPetra KoširZlato priznanje
24Vid RutarOŠ Franceta Bevka, TolminPetra DrnovščekZlato priznanje
24Sara ŠadlOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
27Rudi NadlučnikOŠ Ljubno ob SavinjiSaša Horvat KovačičZlato priznanje
27Adrijan RoganOŠ Sveti JurijBojana Škaper MerteljZlato priznanje
27Jaka StrohsackOŠ Jožeta Krajca, RakekIrena MeleZlato priznanje
30Tomaž HrovatOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
30Mark PorentaOŠ Orehek KranjTomaž AhčinZlato priznanje
30Matej ŠkarabotOŠ Log - DragomerPetja Pompe KrežeZlato priznanje
30Jan ŠkrubaOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje
34Timotej CiglaričOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMaša TramteZlato priznanje
34Luka KambičOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože StareZlato priznanje
34Jaša ŠoncOŠ ZrečeMarija PodkubovšekZlato priznanje
34Kristjan VermiglioOŠ Šturje AjdovščinaErik ČernigojZlato priznanje
38Špela BarbičOŠ Danile Kumar, LjubljanaDarja OvenZlato priznanje
38Klemen BuhOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasIrena Krmelj KrivecZlato priznanje
38Martin KavčičOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
38Domen LešOŠ VoličinaDavorin ŽižekZlato priznanje
38Andraž MaierOŠ Antona Tomaža Linharta RadovljicaJože StareZlato priznanje
38Tadej MartinčičOŠ PodbočjeBarbara KnezZlato priznanje
38Anej OgrizekOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
38Jakob ZmrzlikarOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
46Andrej BarachiniJZ OŠ Marjana Nemca RadečeIgor TuričnikZlato priznanje
46Tim ZaveršekOŠ Frana Roša, CeljeBojana ZorkoZlato priznanje
48Vid BukovecOŠ Vodmat, LjubljanaMajda ŠebenikZlato priznanje
48Jože GašperlinOŠ ŠenčurAndreja JagodicZlato priznanje
48Patrik KobalOŠ Šturje AjdovščinaErik ČernigojZlato priznanje
48Matevž MoratoOŠ Dušana Bordona Semedela - KoperVlasta ZrnecZlato priznanje
48Andraž PustoslemšekOŠ Koroški jeklarji, RavneMarija ČoderlZlato priznanje

8. razred, fleksibilni predmetnik

9. razred, fleksibilni predmetnik