2001...201420152016...2019

35. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1David OšlajOŠ Stražišče KranjSilva Majcen1. nagrada, Zlato priznanje
2Tevž LotričOŠ Predoslje KranjErna Fajfar1. nagrada, Zlato priznanje
3Bor GazvodaOŠ Simona Jenka KranjIrma Pustotnik1. nagrada, Zlato priznanje
4Lucijan De ReggiOŠ LucijaLijana Turk2. nagrada, Zlato priznanje
4Leo OgrizekOŠ Dušana Bordona Semedela - KoperVlasta Zrnec2. nagrada, Zlato priznanje
6Tadej StrahOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniAnica Vozel3. nagrada, Zlato priznanje
7Vladimir SmrkoljOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja Koželj3. nagrada, Zlato priznanje
7Maša ŽaucerOŠ Poljane, LjubljanaTatjana Šeruga3. nagrada, Zlato priznanje
9Adam ModicOŠ Valentina Vodnika, LjubljanaPetra RotarZlato priznanje
9Lovro ŽnidaršičOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
11Gregor KržmancOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMaša TramteZlato priznanje
11Tijana LebanOŠ IdrijaAnja VenceljZlato priznanje
13Gašper StrunaOŠ StičnaSuzana KlopčičZlato priznanje
14Jaka BašOŠ Ivana Skvarče, ZagorjeVanja CelestinaZlato priznanje
14Staš HorvatOŠ GorišnicaBojan LubajZlato priznanje
14Špela PoljšakOŠ Srečka Kosovela SežanaMojca ŠtembergarZlato priznanje
14Žan ŽnidarOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
18Lenart BučarOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeMateja PogorelcZlato priznanje
18Luka HadlOŠ Center, Novo mestoGregor ŽagarZlato priznanje
18Sebastjan KordišOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
18Patrik KušterOŠ TrbovljeVesna LindičZlato priznanje
18Tadej MlinšekOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuAndreja ŽuželZlato priznanje
18Timotej ŠumanOŠ LenartDaniel DivjakZlato priznanje
24Vid IbicOŠ KoperSara ŠuštarZlato priznanje
24Nejc ParkeljOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBojan MlakarZlato priznanje
24Primož ŠkafarOŠ OdranciVera JuhnovZlato priznanje
24Anej UmekOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
28Maja BudnaOŠ Adama Bohoriča BrestanicaMarjanca PeničZlato priznanje
28Matjaž ČelanOŠ Gorica, VelenjeZvonko KramaršekZlato priznanje
28Nika KobetičOŠ Rodica, DomžaleMartin MahZlato priznanje
28Luka KorotajOŠ Martina Konšaka MariborAlenka ProtnerZlato priznanje
28Ana OpaličOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
33Mihael KolblOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
33Nika MaroltOŠ MengešJože KosecZlato priznanje
33Martin ŠifrarOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
33Vid TrevenOŠ ŽiriMateja LeskovecZlato priznanje
37Vid HudoklinOŠ KašeljTanja ŽontarZlato priznanje
37Matej KomparaOŠ Danila Lokarja AjdovščinaSašo ŽigonZlato priznanje
37Job StoparOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
37Simon ŠipecJVIZ I. OŠ Rogaška SlatinaSaša SiličZlato priznanje
37Maruša Škufca KalinOŠ ŠentjernejRoman TurkZlato priznanje
37Domen VogrinOŠ Preserje pri RadomljahMaja MazeZlato priznanje
37Martin ŽustOŠ RovteGregor UdovčZlato priznanje
44Jurij GroharOŠ Draga Bajca VipavaSaša KrapežZlato priznanje
44Ana Intihar MarulcII. OŠ CeljePrimož HudiZlato priznanje
44Špela KapelOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
44Svit MlakarOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaMiloš KovičZlato priznanje
44Aljaž PerovšekOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
44Maruša PetrovčičOŠ IdrijaAnja VenceljZlato priznanje
44Miha PotočnikOŠ Bojana Ilicha, MariborFranci KlasincZlato priznanje
44Brina PrahOŠ narodnega heroja Rajka - PŠ Dol pri HrastnikuHelena DerstvenšekZlato priznanje
44Nina RazgoršekOŠ LjubečnaDarja PotočnikZlato priznanje
44Nika ŠpajzerOŠ narodnega heroja Rajka HrastnikJanko SlapničarZlato priznanje
44Nejc UršičOŠ StranjeEva GrčarZlato priznanje
44Luka ŽabkarOŠ Rodica, DomžaleDarja ŽankarZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Andraž JelinčičOŠ Danile Kumar, LjubljanaHelena Leskovar1. nagrada, Zlato priznanje
2Marko ČmrlecOŠ DobrepoljeRenata Pelc1. nagrada, Zlato priznanje
3Tim KmeclOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj2. nagrada, Zlato priznanje
4Aljaž SimoničOŠ Ljudski vrt PtujJasmina Žel2. nagrada, Zlato priznanje
4Jaka ŠivavecOŠ DomžaleBéla Szomi Kralj2. nagrada, Zlato priznanje
6Aleš GlobočnikOŠ ŠenčurAndreja Jagodic3. nagrada, Zlato priznanje
6Jon JudežOŠ Šmihel, Novo mestoMilena Košak3. nagrada, Zlato priznanje
6Aleks SkokOŠ Srečka Kosovela SežanaMojca Štembergar3. nagrada, Zlato priznanje
9Neja FazarincOŠ Kolezija, LjubljanaTatjana Ponikvar LazičZlato priznanje
9Jon MikošOŠ Vič, LjubljanaAna PetkovšekZlato priznanje
9Klemen RozmanOŠ GorjeBranka DolencZlato priznanje
12Dren GrudenOŠ Primoža Trubarja Velike LaščeVeronika PajkZlato priznanje
12Neža MavriOŠ CerknoMarija Urh LahajnarZlato priznanje
12Matija PetrovićOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
15Klemen BogatajOŠ PoljaneEdi BajtZlato priznanje
15Sašo DomadenikOŠ FramValerija VodopivecZlato priznanje
15Tadej MiklavcOŠ Radlje ob DraviVeronika PažekZlato priznanje
15Juš MirtičOŠ TrzinJana KlopčičZlato priznanje
15Tjaž VolaričOŠ Simona Gregorčiča, KobaridMartina Zorč MelincZlato priznanje
20Dominik BožičOŠ Log - DragomerPetja Pompe KrežeZlato priznanje
20Tanja HolcOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
20Gašper PistotnikOŠ Hruševec ŠentjurMarica KampletZlato priznanje
20Urh Štempihar JazbecOŠ Janka Kersnika BrdoDamjan GašparičZlato priznanje
24Matevž MiščičOŠ DragomeljŠpela LebeničnikZlato priznanje
24Luka PepelnjakOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaBojan MlakarZlato priznanje
24Kristjan ŠolnOŠ KozjeTomaž KranjcZlato priznanje
24Andraž ŠpanOŠ Antona Aškerca Rimske TopliceAndrej PodpečanZlato priznanje
24Leonard Štoka SedmakOŠ KoperSara ŠuštarZlato priznanje
29Gašper IrmanOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje
29Filip MarhlOŠ Bojana Ilicha, MariborMartin KnupležZlato priznanje
29Miha MarinkoOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
29Luka SimčičOŠ Milojke Štrukelj Nova GoricaHermina LičenZlato priznanje
33Jožef IlijaOŠ DobKsenija BožakZlato priznanje
33Tea JeličićOŠ BrežiceBreda MajcenZlato priznanje
33Jan MavecOŠ Dravlje, LjubljanaVesna HarejZlato priznanje
33Matej PoljanšekOŠ Šmartno v TuhinjuBorut ŠkrjancZlato priznanje
33Matic VrečkoOŠ F. S. Finžgarja LesceAndreja KovačičZlato priznanje
33Lena ZormanOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
39Filip Jakob DemšarOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaMiloš KovičZlato priznanje
39Samo FučkaOŠ DobravljeStanko ČuferZlato priznanje
39Gašper LotričOŠ Predoslje KranjErna FajfarZlato priznanje
39Matej UrbančičOŠ 8 talcev LogatecMartin PišlarZlato priznanje
43Luka KavčičOŠ Staneta Žagarja KranjNeva PogačnikZlato priznanje
43Klemen KeršičOŠ Antona Ingoliča Spodnja PolskavaDavid VodušekZlato priznanje
43Dana KocijančičOŠ Pohorskega odreda Slovenska BistricaValentin StrašekZlato priznanje
43Matija KrumpakOŠ Šmarje pri JelšahZvonko KrobatZlato priznanje
43Jani KureOŠ PodzemeljJože AnceljZlato priznanje
43Matej PevcOŠ Toneta Okrogarja, ZagorjePredrag GrujićZlato priznanje
43Miha PolancOŠ Danila Lokarja AjdovščinaSašo ŽigonZlato priznanje
43Maja PopovićOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje
43Jan StrnišaOŠ TrebnjeAndrej AnžlovarZlato priznanje
43Anamarija UršičOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
43David ZakšekOŠ Sava Kladnika SevnicaValentina MlakarZlato priznanje

8. razred, fleksibilni predmetnik

9. razred, fleksibilni predmetnik