36. Tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja

8. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Gregor GlobevnikOŠ Stražišče KranjSilva Majcen1. nagrada, Zlato priznanje
2Simon BukovšekOŠ Škofja Loka-MestoMatjaž Pintarič2. nagrada, Zlato priznanje
2Marjetka ZupanOŠ IgMartina Brence2. nagrada, Zlato priznanje
4Jakob SchraderOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena Valentan2. nagrada, Zlato priznanje
5Jure MajcenOŠ Karla Destovnika-Kajuha ŠoštanjIrena Rotovnik Aplinc3. nagrada, Zlato priznanje
6Laura DrašlerOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaAna Turk3. nagrada, Zlato priznanje
6Tjaša SušnikOŠ NakloŠpela Knez3. nagrada, Zlato priznanje
8Helena DomajnkoOŠ Poljane, LjubljanaTatjana ŠerugaZlato priznanje
8Matija KrajnikOŠ Cvetka Golarja, Škofja LokaMatevž ŠifrarZlato priznanje
8Miha MesaričOŠ VidemHelena ŠegulaZlato priznanje
8Marcel SemprimožnikOŠ Vransko - TaborTina Rus RozinaZlato priznanje
12Eva IgličarOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
13Martin MlinšekOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
14Tilen ŠalamunOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
15Lovro DrofenikOŠ Frana Kranjca, CeljeJanja RotovnikZlato priznanje
15Anže KrejanOŠ Antona Aškerca, VelenjeAndrej PlešejZlato priznanje
15Urša Mati DjurakiOŠ Franceta Bevka, LjubljanaAndreja PagonZlato priznanje
15Žan SeničarOŠ Sava Kladnika SevnicaValentina MlakarZlato priznanje
15Gal ZmazekOŠ Ljudski vrt PtujJasmina ŽelZlato priznanje
20Jaka HatlakOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
20Lev PodbregarOŠ PolzelaJure StepišnikZlato priznanje
20Jaka VrhovnikOŠ MozirjeJana PahovnikZlato priznanje
23Luka LonecOŠ Duplek, Sp. DuplekMarija MajceničZlato priznanje
23Klara RepoluskOŠ RačeRomana ŠabederZlato priznanje
25Tjaš AjdovecOŠ Antona Globočnika PostojnaMilena ČretnikZlato priznanje
25Matej BerlotOŠ Kolezija, LjubljanaTatjana Ponikvar LazičZlato priznanje
25Blaž ErmencOŠ Ljubno ob SavinjiMarija ErmencZlato priznanje
25Matic ErpičOŠ Šmihel, Novo mestoMilena KošakZlato priznanje
25Patrik ŽnidaršičOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
30Pia BončaOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
30Žiga BrezavščekOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
32Nika FilipčičOŠ Srečka Kosovela SežanaMojca ŠtembergarZlato priznanje
32Julija KlančičOŠ Frana Erjavca Nova GoricaKlemen LebanZlato priznanje
32Polona MarinkoOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
32Alen PlaninšecOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuAndreja ŽuželZlato priznanje
32Jošt PlevelOŠ Komenda MosteDamijana OgrinecZlato priznanje
32Mateo VrtunskiOŠ Majde Vrhovnik, LjubljanaMilena ValentanZlato priznanje
32Ažbe ŽeleznikOŠ LitijaRobert BučekZlato priznanje
39Hana Bujanović KokotOŠ Jakoba Aljaža KranjMartina ŠubicZlato priznanje
39Melanija HadolinOŠ BraslovčeTina Rus RozinaZlato priznanje
39Lucija HučOŠ TrzinJana KlopčičZlato priznanje
39Marija JezeršekOŠ Preserje pri RadomljahMaja MazeZlato priznanje
39Žiga KmeclOŠ DomžaleBéla Szomi KraljZlato priznanje
39Lara KrašovecOŠ Hinka Smrekarja, LjubljanaManca RoblekZlato priznanje
39Pia KristancOŠ Staneta Žagarja KranjNeva PogačnikZlato priznanje
39Blaž Matija SamotorčanOŠ Vrhovci, LjubljanaTanja Župec DečmanZlato priznanje
47Kaja GrošeljOŠ Rodica, DomžaleDušan SmolèZlato priznanje
47Zala GruntarOŠ Šturje AjdovščinaErik ČernigojZlato priznanje
47Andraž Kovačič PohorecOŠ Sladki VrhLidija GrubelnikZlato priznanje
47Rok MeršeOŠ Šmartno pod Šmarno goroPolonca Petrica PonikvarZlato priznanje
47Lovro PermeOŠ Šmartno, Šmartno pri LitijiBojan BricZlato priznanje
47Tjaša RemecOŠ Center, Novo mestoMeta HrastZlato priznanje
47Maj Marcel ŠkofOŠ Davorina Jenka Cerklje na GorenjskemIvana Janka DremeljZlato priznanje
47Zala UrbičOŠ Koseze, LjubljanaIvana Madronič ČeličZlato priznanje

9. razred

#Ime in priimekŠolaMentorDosežek
1Tevž LotričOŠ Predoslje KranjErna Fajfar1. nagrada, Zlato priznanje
2Vladimir SmrkoljOŠ Toneta Čufarja, LjubljanaSonja Koželj2. nagrada, Zlato priznanje
2Martin ŠifrarOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana Cvelbar2. nagrada, Zlato priznanje
4Gašper KoširOŠ Komenda MosteDamijana Ogrinec2. nagrada, Zlato priznanje
5Jan KlemencOŠ Orehek KranjTomaž Ahčin3. nagrada, Zlato priznanje
5Tadej StrahOŠ Ferda Vesela Šentvid pri StičniAnica Vozel3. nagrada, Zlato priznanje
7Tadej MlinšekOŠ Šmartno pri Slovenj GradcuRobert SterkušZlato priznanje
7Ana OpaličOŠ Šmarje pri JelšahMartina PetauerZlato priznanje
9Luka KorotajOŠ Martina Konšaka MariborDamir OrehovecZlato priznanje
9Vita MovrinOŠ Bojana Ilicha, MariborFranci KlasincZlato priznanje
9Maša ŽaucerOŠ Poljane, LjubljanaTatjana ŠerugaZlato priznanje
12Rok RutarOŠ JelšanePetra ValenčičZlato priznanje
13Martin FisterOŠ NakloŠpela KnezZlato priznanje
13Sebastjan KordišOŠ Ivana Groharja, Škofja LokaMajda JerajZlato priznanje
15Gal Anton GoršeOŠ Prežihovega Voranca, LjubljanaPolonca ŠtefaničZlato priznanje
16Lucijan De ReggiOŠ LucijaLijana TurkZlato priznanje
16Nejc ParkeljOŠ narodnega heroja Maksa Pečarja, LjubljanaMatjuša MihelčičZlato priznanje
16Vid SojerOŠ Brezovica pri LjubljaniAlenka Doria PeternelZlato priznanje
16Neža VipavcOŠ Gorica, VelenjeZvonko KramaršekZlato priznanje
20Jaka BašOŠ Ivana Skvarče, ZagorjeVanja CelestinaZlato priznanje
20Tina DrnovšekOŠ Trnovo, LjubljanaĐulijana JuričićZlato priznanje
20Luka HorjakOŠ Antona Aškerca Rimske TopliceAndrej PodpečanZlato priznanje
20Anton NovakOŠ VodiceKlavdija Cof MlinšekZlato priznanje
20Job PetrovčičOŠ Tabor LogatecVesna StrleZlato priznanje
20Luka SkeledžijaOŠ KašeljMaja IlarZlato priznanje
20Miha ŠtucinOŠ CerknoMarija Urh LahajnarZlato priznanje
20Lara Tušek OklobdžijaOŠ MedvodeAlenka TrpinZlato priznanje
20Jan ŽekarOŠ Slivnica pri CeljuAlenka PolenšekZlato priznanje
29Matic BlagoničOŠ KoperKatarina PodgajskiZlato priznanje
29Nina PugeljOŠ Spodnja Šiška, LjubljanaIrena StegnarZlato priznanje
29Nejc UršičOŠ StranjeEva GrčarZlato priznanje
32Bor GazvodaOŠ Simona Jenka KranjIrma PustotnikZlato priznanje
32Luka HadlOŠ Center, Novo mestoMeta HrastZlato priznanje
32Staš HorvatOŠ GorišnicaBojan LubajZlato priznanje
32Ema KavčičOŠ RovteGregor UdovčZlato priznanje
32Matej MaliOŠ Preserje pri RadomljahMaja MazeZlato priznanje
32Nika MaroltOŠ MengešJože KosecZlato priznanje
32Urška RožmanOŠ Gornja RadgonaBranko BeznecZlato priznanje
39Lenart BučarOŠ Louisa Adamiča, GrosupljeAndrej NovljanZlato priznanje
39Luka JelovčanOŠ Ivana Tavčarja Gorenja vasIrena Krmelj KrivecZlato priznanje
39Jure KobalOŠ PirničeMarjeta JesenkoZlato priznanje
39Matej KomparaOŠ Danila Lokarja AjdovščinaSašo ŽigonZlato priznanje
39Urša KondaOŠ Belokranjskega odreda SemičBarbara FirZlato priznanje
39Gregor KržmancOŠ Ivana Cankarja, VrhnikaMaša TramteZlato priznanje
39Tijana LebanOŠ IdrijaMartina VončinaZlato priznanje
39Špela PoljšakOŠ Srečka Kosovela SežanaMojca ŠtembergarZlato priznanje
39Jure RogeljOŠ Simona Jenka, SmlednikAlenka KuharZlato priznanje
39Lora ŠtravsOŠ ŽeleznikiAnka ArkoZlato priznanje
39Andraž TomšičOŠ Log - DragomerPetja Pompe KrežeZlato priznanje
39Zala ŽnidaričOŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniTatjana CvelbarZlato priznanje
51Jernej AvsecOŠ Grm, Novo mestoJana PečaverZlato priznanje
51Jurij GroharOŠ Draga Bajca VipavaIrena Brecelj FurlanZlato priznanje
51Primož PliberšekOŠ dr. Jožeta Pučnika, ČrešnjevecMarijan KrajnčanZlato priznanje

8. razred, fleks. predmetnik

9. razred, fleks. predmetnik